De motorclub Martinistad stelt zich ten doel het toeristische motorrijden te bevorderen. De vereniging werd opgericht op 12 maart 1960 en is daarmee een van de oudste verenigingen in zijn soort in de provincies Groningen en Drenthe. De club is aangesloten bij de KNMV.

Of je nu in Assen woont of Groningen, ook bij jou in de buurt woont ongetwijfeld een Martinistadjer. En dat kan leuk zijn als je eens gezamenlijk met een andere motorenthousiast iets wilt ondernemen. MC Martinistad is uitdrukkelijk geen merkenclub. Om lid te kunnen worden van onze club hoef je slechts te beschikken over een rijbewijs en een motorfiets. Lees verder over wat Martinistad je kan bieden als motorrijder en bekijk ook de links naar andere sites die op een of andere manier verband hebben met motorrijden.

MC Martinistad is statutair gevestigd in Groningen maar de vereniging heeft een regionale uitstraling, hetgeen terug te vinden is in de woonplaatsen van onze leden.